WWW: https://sop-psychoterapia.pl/
Dodano: 2020-10-01
Telefon: 797 408 351
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Emilii Plater 18a
Kod pocztowy: 43-300

Źródła:
https://sop-psychoterapia.pl/psycholog-pszczyna/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!https://sop-psychoterapia.pl/ - Psycholog Pszczyna


Są osoby, które rozważają wizytę u psychologa, ale obawiają się, że zostanie to niewłaściwie odebrane przez środowisko. Śląski Ośrodek Psychoterapii gwarantuje każdemu pacjentowi dyskrecję i poufność, dlatego potrzebujący wsparcia nie muszą się wahać i mogą skorzystać z jego pomocy. Każdy psycholog w placówce w Pszczynie, Żywcu, Bielsku, Kętach czy w Andrychowie pomoże pacjentowi spojrzeć na jego problem w zupełnie inny, nowy sposób, dzięki czemu łatwiej będzie im wypracować rozwiązanie.

Szeroko pojętą pomoc psychologiczną specjaliści ośrodka świadczą:

  • pacjentom indywidualnym,
  • rodzinom,
  • parom hetero- i homoseksualnym,
  • rodzicom mającym problemy z wychowaniem dzieci.

Wśród usług ośrodka można znaleźć pomoc w rozwiązywaniu takich problemów, jak depresja, kryzys małżeński, napady lęku, a także w przypadku uzależnień od alkoholu, narkotyków czy gier. W tych i wielu innych przypadkach pomoże psycholog lub psychoterapeuta, który na pierwszej wizycie zwanej konsultacją postara się rozpoznać przyczynę problemu, z jakim boryka się pacjent i ustalić, jaki rodzaj terapii byłby dla niego najodpowiedniejszy.

W przypadku rodzin lub związków może to być zarówno terapia indywidualna, jak i rodzinna, której długość trudno określić, ponieważ zależy to nie tylko od psychoterapeuty, ale przede wszystkim od indywidualnych cech pacjentów, a także głębokości problemu, jaki ich dotyka. Wśród usług są terapię krótko i długoterminowe. Te pierwsze na ogół świadczone są osobom, które przeżyły wyjątkową traumę na przykład śmierć bliskiej osoby i wymagają podpowiedzenia sposobu radzenia sobie ze stratą. Rodzinne i małżeńskie problemy często wymagają dłuższej terapii, ponieważ relacje pomiędzy członkami są często mocno zaburzone, a błędy zakorzenione i trzeba wypracować sposoby ich naprawienia. Ukończywszy terapię, pacjent ma kompetencje i umiejętności pozwalające mu na rozwiązanie problemów. Przydadzą się też w postępowaniu w relacjach na przyszłość.

Pragnąc umówić się na wizytę konsultacyjną, wystarczy odwiedzić stronę ośrodka, gdzie można znaleźć odpowiedni formularz do umawiania wizyty online.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec