WWW: https://www.dekall.pl/
Dodano: 2020-10-06
Telefon: +48 32 781-14-40
Miejscowość: Katowice
Adres: 1-go Maja 28
Kod pocztowy: 40-228

Źródła:
https://www.dekall.pl/lady-recepcyjne

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Meble recepcyjne • Dek-All Meble Biurowe


Marka Dek-All to producent i dystrybutor wysokiej klasy umeblowania, które cieszy się dużą popularnością wśród przedstawicieli firm oraz instytucji odpowiedzialnych za profesjonalne wyposażenie obiektów. Jego propozycja ma kompleksowy charakter i nie ogranicza się jedynie do kwestii sprzedażowych. Każdy klient może liczyć również na pełne wsparcie na każdym etapie zakupowym. Dzięki takim rozwiązaniom jak bezpłatna wizualizacja czy pomoc w rozplanowaniu i urządzeniu przestrzeni można w optymalny sposób wykorzystać przygotowane środki. Do tego dochodzą korzystne formy finansowania, gwarancja fabrycznych cen i pełen serwis gwarancyjny.

Znaczna część oferty powyższej marki dotyczy wyposażenia biurowego. Można tam znaleźć między innymi solidne i funkcjonalne meble recepcyjne. Producent dokłada wszelkich starań, by osoby pracujące przy nich mogły cieszyć się wysokim komfortem. Równocześnie uwagę przyciąga atrakcyjna, zgodna z najnowszymi trendami wnętrzarskimi estetyka, która ułatwia przystosowanie aranżacji wnętrza do profilu prowadzonej działalności.

Podczas produkcji wykorzystywane są jedynie wysokogatunkowe materiały pochodzące od sprawdzonych dostawców. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i wieloletnią trwałość. W zależności od preferencji klienci mogą wybierać pomiędzy modelami z naturalnego forniru wyróżniającego się powierzchnią ze słojami i sękami, z przeźroczystego szkła, lakierowanymi na wysoki połysk lub łączyć poszczególne tworzywa w dowolny sposób.

Katalog produktowy obejmuje dziesiątki modeli, dzięki czemu niezależnie od wielkości i stylu wykończenia wnętrza czeka w nim wiele atrakcyjnych alternatyw. Lady zaokrąglone, kwadratowe i prostokątne doskonale wpisują się w modernistyczne i klasyczne aranżacje, dodając pomieszczeniu prestiżu. Do tego dochodzą atrakcyjne rozwiązania dodatkowe, takie jako efektowne oświetlenie LED, szklane blaty czy wysokie nadstawki chroniące istotne dokumenty oraz inne treści przed wzrokiem niepowołanych osób.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec