WWW: http://lewkorp.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 508915945
Miejscowość: Legnica
Adres: Jagiellońska 3/8
Kod pocztowy: 59-220

Źródła:
http://lewkorp.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!http://lewkorp.pl/


Każdy z nas chciałby mieć czysty, piękny dom. Niestety realizacja owego marzenia nierzadko nastręcza niemałych trudności. W końcu prace porządkowe nie należą do najprzyjemniejszych czynności. Prasowanie, odkurzanie, mycie okien, parapetów, pranie dywanów i tapicerek, zmywanie naczyń, wyrzucanie śmieci, czyszczenie podłóg i wykładzin pochłaniają mnóstwo energii i potrafią wpędzić w naprawdę kiepski nastrój.  Na samą myśl o zamiataniu, polerowaniu i szorowaniu wpadasz w rozpacz? Spokojnie, nie załamuj rąk. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, skrojone na miarę Twoich potrzeb: lewkorp.pl.  Co kryje się pod wskazanym wyżej „adresem”?

LEWKORP to jedna z firm sprzątających działających na terenie Legnicy. Nie jest to jednak – wbrew temu, co mogłoby się wydawać – zwykłe przedsiębiorstwo świadczące usługi porządkowe. Czym wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim doświadczeniem.  Wiele lat spędzonych w branży zaowocowało mocną pozycją na rynku.  Warto również zwrócić uwagę na inne niezwykle istotne atuty, takie jak na przykład: szybkość, elastyczność, wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt, środki czyszczące najnowszej generacji, indywidualne podejście do każdego klienta, zaangażowanie, przystępne ceny, etc. Trzeba też zauważyć, że wspomniana firma nie ustaje w wysiłkach, by dalej się rozwijać, poszerzać kompetencje i sprostać oczekiwaniom swych odbiorców.

Przedsiębiorstwo posiada niezwykle różnorodną ofertę. Zajmuje się utrzymywaniem czystości nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale również przestrzeniach biurowych i ogrodach. Nie straszne mu największe i najtrudniejsze wyzwania. Mycie żaluzji, rolet, koszenie trawników, przycinanie żywopłotów, formowanie krzewów, nawożenie roślin, etc. Dotrze nawet do trudno dostępnych miejsc. Poradzi sobie z każdym brudem czy chwastem. Nie zwlekaj dłużej! Już dziś zadbaj o swój dom i ogród z pomocą profesjonalistów. Wejdź na stronę internetową: lewkorp.pl, wypełnij zamieszczony tam formularz i  zaufaj profesjonalistom! Nie będziesz żałować!


w pobliżu

Hexssl

Wrocław

SuperAutoMarket

Wrocław

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

Wrocław