WWW: https://radecka.pl/
Dodano: 2020-10-30
Telefon: 600 428 749
Miejscowość: Bystra Podhalańska
Adres: Bystra Podhalańska 610
Kod pocztowy: 34-235

Źródła:
https://radecka.pl/cos-jeszcze/


Autor: Olaf Michalak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Koce reklamowe producent - radecka.pl


Aby sprostać oczekiwaniom klientów, trzeba być elastycznym względem ich potrzeb. Im więcej można im zaproponować, tym atrakcyjniejsza jest oferta. W przypadku firmy Radecka okazuje się, że granicy składania zamówień praktycznie nie ma. Jedynym ograniczeniem są możliwości techniczne wykonawcy.

Prezentowana firma od wielu lat produkuje różnego rodzaju gadżety reklamowe, oparte w głównej mierze na tkaninach. To na nich pojawia się logo producentów, otoczone barwami danego przedsiębiorstwa. To tutaj również niektóre towary przyjmują konkretne kształty, aby nawiązywać do określonych firm i ich działalności. Portfolio ofertowe cały czas ewoluuje, aby w pełni zadowolić zamawiających. 

Dużym powodzeniem, bez względu na porę roku, cieszą się torby zakupowe. Wytwarza się je z ekologicznych materiałów i są bardzo wytrzymałe. Podobnie rzecz wygląda z chustami, fartuchami i rękawicami kuchennymi. Każdy z przedmiotów może być wykorzystany  przy wykonywaniu codziennych czynności. Można je również prać, zgodnie z zaleceniem producenta. 

Podstawowy katalog produktów jest wykorzystywany do komunikacji z klientem, ale istnieje też możliwość samodzielnego tworzenia projektów. Zamawiający bardzo często korzystają z takiej możliwości, sugerując produkcję zupełnych nowości. Wśród nich są takie gadżety jak poduszki, koszulki i ściereczki kuchenne. Prezentowana szwalnia to także producent koców reklamowych, które mogą być uzupełnione dowolną treścią lub grafiką. Są miękkie i miłe w dotyku, a można je wykorzystać niemal wszędzie. Rozmiar w tym przypadku zależy od preferencji klienta, a także grupy docelowej, do której prezenty tego typu mają trafić. 

Ceny za poszczególne towary są uzależnione między innymi od tego, jak duży ma być nadruk na danym produkcie. Ważny jest także nakład produkcyjny, chociaż w tym przypadku nie istnieje żadne minimum określające początek produkcji. Oprócz tego wykonawca gwarantuje wykonanie prototypu obrazującego finalny efekt. Dzięki doskonałej ofercie z zakupu skorzystało już wielu klientów z Polski oraz zagranicy. w pobliżu

Gomeo

Kraków

Mirowiert

Przybradz

Firma Handlowa Anna Bukowska

Czernichów