WWW: https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 61 864 44 44
Miejscowość: Poznań
Adres: Ptasia 4
Kod pocztowy: 60-319

Źródła:


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Dealer i ASO Smart


'Ci, którzy żyją w mieście, niejednokrotnie narzekają na brak miejsc parkingowych. Zdarza się, że nawet na płatnych parkingach w centrum nie ma wolnych miejsc. Na potrzeby tzw. city life (życie miejskie) odpowiadają samochody marki Smart. Są kompromisem między wygodą, a jednocześnie wielkością. 

Posiadacze Smartów szybko zauważą, że pojazdy są znacznie mniejsze w porównaniu do konkurencji. Zajmują zaledwie 2/3 miejsca niż standardowe samochody. Dlatego też nie będzie problemu z parkowaniem ich nawet w trudno dostępnych miejscach. Sprawdzą się doskonale w czasie jazdy miejskiej, ponieważ są zwrotne i wydajne. Obecnie produkowane są samochody Smart trzeciej generacji, która wprowadziła ważne poprawki takie jak np. system Crosswind Assist zapobiegający znoszeniu w czasie silnego wiatru. Producent zwraca uwagę nie tylko na wygodę użytkownika, dostarczając multimedia, ale również bezpieczeństwo. 

Samochody Smart są dedykowane tym, którzy mają dość jeżdżenia w kółko i szukania miejsc parkingowych. Chętnie są wybierane przez osoby prowadzące aktywny styl życia, w którym dużo się dzieje. Warto dodać również, że Smarty są sprawdzą się również jako samochody na przejażdżki za miasto. Pomimo niedużych rozmiarów zapewniają wygodę. 

Od czasu wprowadzenia pierwszego Smarta minęło już ponad 20 lat. Od tego czasu przeszedł on gruntowną zmianę nie tylko w zakresie wykorzystywanej technologii, ale również wyglądu. Obecnie wydaje się mieć nieco bardziej opływowy kształt, mniej ostre "rysy". 

Zdarza się jednak, że pomimo regularnie wykonywanych przeglądów technicznych auto nie działa tak, jak powinno. Autoryzowany serwis jest idealnym miejscem, gdzie auto może przejść gruntowną kontrolę. Naprawa, która jest tam wykonywana, opiera się na oryginalnych częściach, dzięki czemu wiesz, że została zrobiona porządnie. Zamienniki nie zawsze działają tak efektywnie. O ASO Smart we Wrocławiu dowiesz się więcej ze strony duda-cars.mercedes-benz.pl, gdzie zamieszcza dokładne informacje o swojej działalności. w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Krajan

Krajenka

Kancelaria Notarialna Zielińska Elżbieta, Zielińska-Richter Agnieszka.

Poznań