WWW: http://e-cnt.pl/
Dodano: 2020-11-13
Telefon: 535-983-104
Miejscowość: Poznań
Adres: Św. Marcin 29/8
Kod pocztowy: 61-806

Źródła:
http://e-cnt.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!E-CNT - Firma sprzątająca z Poznania


Sprzątanie domów lub mieszkań mało komu kojarzy się z przyjemnością, dlatego część osób decyduje się zlecić to zadanie profesjonalistom. Numery kontaktowe do nich zaprezentowano na stronie e-cnt.pl, prowadzonej przez przedsiębiorstwo o dużej renomie i wielu rekomendacjach pochodzących od dotychczasowych klientów. Czeka na nich fachowe wsparcie wykwalifikowanej ekipy, która gwarantuje konkurencyjne ceny. Propozycja ta kierowana jest zwłaszcza do osób zapracowanych oraz mających wiele innych obowiązków. Dzięki niej mogą poświęcić swój wolny czas na przyjemności.

Firma ta wysyła pod wskazany adres doświadczonych pracowników, którym można powierzyć najróżniejsze zadania. Udają się oni do mieszkań z własnym sprzętem, co dla klientów jest bardzo wygodne, ponieważ nie muszą zaopatrywać się w mopy, szufelki, miotły czy inne akcesoria. Ponadto przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnymi urządzeniami, usprawniającymi wykonywanie prac. Podstawą są myjki ciśnieniowe, pomagające pozbyć się zabrudzeń z elewacji, kostek brukowych oraz innych powierzchni.

Nie ma odgórnie narzuconej reguły, jak często należy wzywać przedstawicieli tej firmy. Niektórzy kontaktują się z nimi raz w roku, przykładowo przed świętami, inni zaś korzystają z ich wsparcia regularnie, przykładowo raz na dwa tygodnie. Rozwiązanie to poprawia estetykę pomieszczeń, a wszystko to niewielkim kosztem. Dzięki niemu wnętrza wyglądają schludnie, ponieważ są pozbawione nieprzyjemnych zapachów oraz nieestetycznych plam znajdujących się na kanapach, krzesłach, fotelach, wykładzinach czy zasłonach.

Jakie prace można powierzyć temu przedsiębiorstwu? Przede wszystkim odkurzanie wszystkich pomieszczeń, mycie podłóg na mokro, ścieranie kurzów z mebli czy mycie okien. Firma sprzątająca z Poznania pomaga też w odśnieżaniu podjazdów, pozbywaniu się kamienia z łazienek, myciu elewacji czy polerowaniu kamieni. Praca, jakiej się podejmuje, przebiega zgodnie z oczekiwaniami klientów, którzy mogą dopasowywać zakres obowiązków zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami.


w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka