WWW: https://lenis.pl
Dodano: 2020-11-22
Telefon: 61 851 13 05
Miejscowość: Poznań
Adres: Wierzbowa 6 6
Kod pocztowy: 61--85

Źródła:
https://lenis.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Medycyna estetyczna


Z biegiem lat skóra zaczyna tracić elastyczność. Niektórzy, chcąc spowolnić efekty upływu czasu, kupują kosmetyki przeciwstarzeniowe, które rzadko przynoszą satysfakcjonujące rezultaty. Lepszym rozwiązaniem  jest skontaktowanie się z kliniką Lenis. Jej specjalizacją jest medycyna estetyczna w Poznaniu, na którą składa się szereg rozmaitych zabiegów. Jednym z nich jest aplikowanie nici liftingujących. Nie wymaga ono podawania znieczulenia ani hospitalizacji, dzięki czemu klienci wracają do swoich codziennych obowiązków tuż po zakończeniu zabiegu.

Nici wykorzystywane w gabinecie podnoszą wybrane partie skóry i są stosowane na twarzy. To ciekawa alternatywa dla zwykłego liftingu, który polega na wycinaniu niewielkich fragmentów skóry, co wymaga kilkutygodniowej rekonwalescencji. Zabieg wzmacnia i regeneruje skórę, a na dodatek delikatnie koryguje rysy  twarzy. Nici, używane przez specjalistów, produkowane są z bezpiecznych materiałów, które nie uczulają. Są one wchłaniane przez organizm przez mniej więcej 18 miesięcy, a ich długość nie przekracza 10 centymetrów.

Użycie nici polega na zaaplikowaniu ich pod skórą pacjenta, w taki sposób, by zapobiegały jej opadaniu w przyszłości. Staje się ona pobudzona, co przyspiesza procesy regeneracyjne. Zabieg jest dość prosty i bazuje na znieczuleniu skóry za pomocą zastrzyku lub maści, a następnie wprowadzeniu pod jej powierzchnię igieł z cienkimi nićmi, których ilość zależy od potrzeb danej osoby. Wbija się je równolegle do siebie, co daje możliwość stworzenia niewielkiego „rusztowania”, podnoszącego skórę. Czas trwania zabiegu wynosi około 45 minut.

Proponowana technika jest bardzo elastyczna. Specjaliści wykorzystują nici z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdej osoby, dzięki czemu rezultaty są naprawdę satysfakcjonujące. Lekarze medycyny estetycznej dobierają nici, biorąc pod uwagę mimikę, wiek oraz stopień zwiotczenia twarzy. Są one niewyczuwalne pod skórą i nie wymagają przeprowadzania częstych poprawek. Ujędrniają szyję, podnoszą policzki, eliminują  tak zwane kurze łapki i zmniejszają widoczność drugiego podbródka.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka