WWW: https://sklep.ksj.pl/
Dodano: 2020-12-06
Telefon: +48519546101
Miejscowość: Katowice
Adres: Wita Stwosza 11
Kod pocztowy: 40-042

Źródła:
https://sklep.ksj.pl/kategoria-produktu/dewocjonalia/


Autor: Nela Szulc

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Dewocjonalia sklep


Na stronę sklep.ksj.pl wchodzą zarówno duchowni, jak i osoby przygotowujące się do uroczystości o charakterze religijnym. Jest to doskonale zaopatrzony sklep z dewocjonaliami, zapewniający szybką realizację złożonych zamówień oraz wysokojakościowe produkty, odznaczające się solidnością wykonania. Wśród nich znajdują się między innymi różańce tworzone z kamieni, plastiku czy drewna. Surowiec ten występuje w wersji naturalnej lub barwionej na różne odcienie. Firma proponuje modele klasyczne, jak i zakładane na nadgarstek, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie. Są one ciekawą pamiątką na pierwszą komunię świętą. Klienci tego sklepu mogą dokupywać do nich także niewielkie pudełeczka, chroniące różańce przed uszkodzeniami.

Na asortyment przedsiębiorstwa składają się obrazki z wizerunkami świętych oraz srebrne medaliki w różnych kształtach. Są one zawieszane na cienkich oraz eleganckich łańcuszkach i pasują zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Czasami noszą je także dzieci przygotowujące się do komunii. Zainteresowanie wzbudzają naczynia, takie jak białe filiżanki z napisem „Bóg jest dobry”, sprzedawane wraz z niewielkimi talerzykami. Można je wykorzystywać w domu, biurze lub innych miejscach w zależności od swoich potrzeb. Ich pojemność wynosi 250 mililitrów.

Na tym jednak oferta naczyń firmy się nie kończy, ponieważ klienci mogą wybierać również spośród ceramicznych kubków z oryginalnymi grafikami. Są to naczynia dedykowane osobom wierzącym, na których umieszczono ciekawe cytaty. Kubki występują w wersji białej, zielonej i czerwonej, a nadruki, jakie się na nich znajdują, zachwycają wyrazistymi kolorami i detalami.

W ofercie firmy znajdują się także:

  • drewniane krzyże,
  • breloki w kształcie aniołów,
  • podstawki korkowe z inspirującymi cytatami,
  • składane kartki,
  • dyplomy dla ministrantów,
  • figurki Matki Bożej.

Niektórzy zamawiają również eleganckie komplety kolędowe sprzedawane w solidnych pudełkach. Zestawy te zawierają świeczki, świeczniki oraz stojące krzyże o wysokości wynoszącej 20 centymetrów.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec