WWW: http://photobox-poznan.pl
Dodano: 2020-11-29
Telefon: 570 749 537
Miejscowość: Poznań
Adres: Lubczykowa 11B
Kod pocztowy: 61-680

Źródła:
http://photobox-poznan.pl/fotobudka-na-wesele-konin/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!http://photobox-poznan.pl - Fotobudka na wesele konin


Automaty do zdjęć to świetny pomysł na atrakcję weselną. Warto zerknąć na ofertę opisaną na stronie internetowej photobox-poznan.pl i dowiedzieć się więcej na temat fotobudek. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na zachowanie wysokiej jakości fotografii, a goście z pewnością nie będą narzekać na nudę. Wynajmując automat zyskuje się:

  • ciekawą pamiątkę dla wszystkich uczestników imprezy,
  • obsługę animatora doświadczonego w kontaktach z osobami w różnym wieku,
  • doskonały sposób na integrację uczestników eventu,
  • wiele chwil pełnych śmiechu i dobrej zabawy.

Wszystko rozpoczyna się od kontaktu z przedstawicielami firmy, ustalenia terminu i miejsca imprezy. Usługi realizowane są w wielu różnych lokalizacjach, między innymi w województwie wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, mazowieckim oraz dolnośląskim. Fotobudka na wesele w Koninie zostanie dowieziona punktualnie i już po pół godzinie będzie gotowa do rozpoczęcia profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zadbano o odpowiednie akcesoria i oświetlenie, które korzystnie wpływa na wygląd modeli i nie powoduje żadnych zniekształceń oraz cieni na twarzy.

Do fotobudki przeznaczony jest rozbudowany zestaw ciekawych gadżetów. Goście imprezy mogą odgrywać różne role i bawić się swoją wyobraźnią. Firma zapewnia opcję tworzenia własnych układów i wzorów zdjęć oraz brak limitów przy drukowaniu odbitek. Efekty sesji można wysyłać bezpośrednio na swój adres e-mail. Zdjęcia robione są przez nowoczesny sprzęt marki Canon. Przy wynajmie fotobudki na czas dłuższy niż dwie godziny otrzymuje się księgę gości gratis.

Automaty do zdjęć dostępne są w atrakcyjnych cenach i można wynajmować je w różnych pakietach, dzięki czemu każda Para Młoda znajdzie rozwiązania trafiające w zaplanowany budżet imprezy. Animatorzy zapewnią kompleksowe wsparcie przez cały czas udostępniania sprzętu. Fotobudkę można wynajmować również na inne okazje, takie jak wieczory panieńskie i kawalerskie, studniówki, osiemnastki i festyny rodzinne. Oferta dostępna jest dla klientów biznesowych i indywidualnych.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka