WWW: http://www.barwyreklamy.pl/
Dodano: 2021-01-06
Telefon: 504 188 574
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wałbrzyska 14
Kod pocztowy: 02-739

Źródła:
http://www.barwyreklamy.pl/?product=0&sub=10

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Naklejki do suchych stempli


Reklama wizualna to wciąż jeden ze skuteczniejszych sposobów na wypromowanie usług czy produktów firmy z niemal każdej branży. Dzięki niej łatwiej zbudować identyfikację wizualną, zapaść w pamięć potencjalnych klientów, ale też wyróżnić się spośród innych podobnych marek. Prace nad promocją warto rozpocząć od stworzenia księgi znaku, która ujednolici wszystkie powstające później materiały, gadżety czy etykiety. Zabieg ten zdecydowanie zwiększa rozpoznawalność marki.

Do najczęściej przygotowywanych przez firmę Barwy Reklamy elementów z zakresu marketingu wizualnego należą:

  • folie do oklejania witryn i samochodów,
  • szyldy i litery przestrzenne,
  • gadżety i długopisy z logo firmy,
  • odzież z nadrukami reklamowymi.

Wszystkie te materiały powstają z uwzględnieniem zarówno estetyki, jak i praktyczności, tak by wykonane przedmioty miały wartość użytkową. Podczas tworzenia projektów uwzględniane są przede wszystkim rodzaj nośnika i umiejscowienie reklamy. Ogromna waga przykładana jest również do precyzji cięcia materiału oraz grawerowania napisów czy logotypów, dlatego do tego typu prac najczęściej używany jest laser.

To za pomocą tego nowoczesnego narzędzia powstają matryce i patryce do specjalnych suchych stempli służących do wytłaczania na papierze zaprojektowanych wcześniej napisów i grafik. Stemple mogą odbijać okrągłą bądź prostokątną pieczęć i dostępne są w kilku rozmiarach. Dodatkowo, aby uatrakcyjnić odciśnięty znak, można wykorzystać złote, srebrne lub kolorowe naklejki do suchych stempli. Okrągłe foliowe nalepki umieszcza się w miejscu, w którym ma się znaleźć odbicie pieczęci, a następnie zaciska się na nich matrycę. Dekoracje te świetnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju dyplomach, certyfikatach, ale także na kopiach ważnych dokumentów, które chce się wyeksponować.

Suche stemple można także wykorzystać do własnoręcznego wykonania oryginalnych świątecznych ozdób lub kartek z życzeniami. Wówczas wzór w matrycy powinien być dopasowany do okoliczności. Dla wygody dostępne są wymienne wkłady z osobnymi grawerunkami, które w prosty sposób można założyć w prasce.w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa