WWW: http://tapicer-ka.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: +48 530 375 165
Miejscowość: Ruda Śląska
Adres: Heleny Modrzejewskiej 3
Kod pocztowy: 41-703

Źródła:


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!http://tapicer-ka.pl/ | Usługi tapicerskie Zabrze


Wiele osób z całą pewnością posiada w swoim domu meble, z którymi naprawdę ciężko jest się rozstawać. Nierzadko są one po prostu niezwykle wygodne i dobrze pasują do stylu mieszkania, ale niestety po latach eksploatacji ich wygląd pozostawia już wiele do życzenia. Stare krzesła, fotele czy kanapy mogą być jednak również cenną pamiątką rodziną, której raczej nie chcemy się pozbywać. Zapewnienie takim meblom drugiego życia nie musi być jednak ani kłopotliwe, ani też niezwykle kosztowne. Dzięki firmie TAPICER 'KA można efektownie je odnowić, przywracając im dawną świetność i wspaniały styl, którego trudno szukać w dzisiejszym wyposażeniu domu.

Firma świadcząca usługi tapicerskie w Zabrzu powstała przede wszystkim z miłości do swojej pracy, dzięki czemu zawsze można tam liczyć na rzetelne podejście, profesjonalne wykonanie i do tego na fachową poradę. W zakresie prac realizowanych przez firmę znaleźć można między innymi:

  • kompleksową renowację mebli;
  • naprawy uszkodzeń, na przykład sprężyn czy zużytej gąbki wypełniającej;
  • wymianę obić z materiału;
  • wykonywanie zupełnie nowych elementów do mebli, w tym między innymi poduszek.

Indywidualne realizowanie wszystkich zleceń sprawia, że Klienci firmy mogą w pełni dopasować proces naprawy czy renowacji do własnych potrzeb, na przykład pod kątem materiałów, które zostaną wykorzystane.

Zakład realizuje wszystkie zlecenia renowacyjne z wykorzystaniem nie tylko tkanin, ale także skóry czy ekoskóry. Istotną zaletą jest tutaj z pewnością możliwość skorzystania z fachowej pomocy przy określaniu zakresu prac oraz formy, w jakiej zostaną one zrealizowane. Doświadczeni fachowcy zajmujący się świadczeniem usług tapicerskich na terenie Zabrza zaproponują najlepsze możliwe rozwiązania i zawsze doradzą, jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek wątpliwości. Zaglądając na stronę internetową pod adresem tapicer-ka.pl, można łatwo znaleźć cały zakres możliwości firmy, jak i jej dane kontaktowe. Ceny realizacji usług są tutaj bardzo konkurencyjne i zawsze ustalane indywidualnie.w pobliżu

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec

"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

Katowice