WWW: https://artstructure.pl/
Dodano: 2021-01-12
Telefon: 730 525 787
Miejscowość: Poznań
Adres: Czwartaków 28
Kod pocztowy: 61-493

Źródła:
https://artstructure.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Dekorator wnętrz poznań • http://artstructure.pl/


Urządzenie mieszkania, apartamentu czy domu to trudne i czasochłonne zadanie. Niekiedy lepiej pozostawić je specjalistom. Doświadczony dekorator wnętrz w Poznaniu działa w firmie Art Structure. Pracownia wykonuje niezwykłe, nowoczesne grafiki na ścianach, może zająć się aranżacją wszystkich pomieszczeń w danym lokalu.

Wysokiej klasy tynk dekoracyjny pozwala na stworzenie różnorodnych, nawet bardzo skomplikowanych wzorów oraz nadaje ścianie ciekawą fakturę imitującą inne materiały (beton, kamień, drewno). Rodzaj zastosowanej masy zależy od różnych czynników. Architekt wnętrz udzieli klientowi wszystkich informacji na ten temat i pomoże w wyborze najlepszej opcji. Warto zaznaczyć, że dobór wzoru oraz kolorystyki jest praktycznie nieograniczony, co z pewnością stanowi ważną informację dla wielu klientów.

Pracownicy firmy mają wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające umiejętności z zakresu nakładania dekoracyjnych efektów ściennych, więc konsumenci nie muszą się niczym martwić. Należy w tym miejscu dodać, że obok architektów wnętrz w zespole pracują także wykształceni artyści plastycy, którzy mają duże doświadczenie w malarstwie sztalugowym, co gwarantuje, że wszystkie grafiki będą wyglądać profesjonalnie i zgodnie z projektem.

Firma jest przygotowana na realizację zarówno małych zleceń od osób prywatnych, jak i większych zamówień pochodzących od hoteli, restauracji czy innych przedsiębiorstw. Pracownia może przygotować także koncepcje dla placówek użyteczności publicznej, np. bibliotek, urzędów. Specjaliści opracują dokładny kosztorys oraz wizualizację 3D, która pozwoli klientowi na ocenienie projektu.

Tynki ozdobne oraz inne potrzebne materiały pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych dostawców, więc są wytrzymałe, trwałe i z pewnością będą prezentować się doskonale przez długi czas. Pracownia gwarantuje szybką realizację zlecenia oraz przejrzysty cennik. Każdy klient będzie zadowolony. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa można znaleźć wszelkie niezbędne informacje na temat usługi oraz dane kontaktowe.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka