WWW: https://ecobagnetwork.eu/
Dodano: 2021-01-20
Telefon: + 48 501 466 028
Miejscowość: Zbąszyń
Adres: Prandoty 150
Kod pocztowy: 64-360

Źródła:
https://ecobagnetwork.eu/oferta_kategoria/torby-papierowe/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Papier
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Torby papierowe • Ecobag Network Sp. z. o.o.


Pragnąc zadbać o wizerunek firmy i przyciągnąć rzesze klientów, którym leży na sercu dobro środowiska naturalnego, warto zrezygnować z opakowań foliowych. Opakowania wykonane z naturalnych materiałów można zamówić w firmie z linku ecobagnetwork.eu. Jest to działanie przynoszące korzyść nie tylko firmie, ale też przyrodzie, gdyż torby papierowe mogą stanowić tanią i skuteczną reklamę przedsiębiorstwa i nie będą zaśmiecać otoczenia.

Nie ma znaczenia, jakie artykuły sprzedaje nabywca opakowań, ponieważ ich producent potrafi dopasować odpowiedni produkt do każdej branży. Działa on jak hurtownia i realizuje duże zamówienia. Ma w ofercie wiele rodzajów opakowań z papieru Standard i Premium dostępnych w ciekawych kolorach, wzorach i w różnej gramaturze papieru. Nawet uchwyty wykonane są z naturalnego materiału, którym jest gruby i mocny sznurek papierowy. W asortymencie producenta dostępne są torby ekskluzywne, które dzięki starannemu wykonaniu przyciągają uwagę otoczenia. O to właśnie chodzi, gdyż na każdej z nich nadrukowane jest logo firmy, która korzysta z tych opakowań. Każdy klient, wychodząc z zakupami z dowolnego sklepu, przemieszcza się przez jakiś czas, prezentując nadrukowane na opakowaniu logo, które podświadomie zostaje zapamiętane. Co więcej, wiele osób wykorzystuje te opakowania wielokrotnie, zwiększając rozpoznawalność marki.

W ofercie producenta torebek dostępne są produkty brązowe, idealnie nadające się na zakupy w supermarkecie, a także piękne, kolorowe torebki, które mogą być idealnym opakowaniem dla prezentu, a nawet samym prezentem. Można tu też znaleźć torby na alkohol i cateringowe, dlatego klienci z dowolnej branży znajdą tu odpowiednie artykuły.

Projektanci producenta zajmą się stworzeniem eleganckiego nadruku, jeżeli klient nie ma własnego pomysłu. Pracownicy pomogą też wybrać najlepszy rodzaj opakowania, jeśli zamawiający będzie miał problem z wyborem. Firma gwarantuje, że dostosuje się do oczekiwań każdego zleceniodawcy i stworzy ofertę dostosowaną do potrzeb i oczekiwań. Jest to hurtownia, więc najmniejszą ilością torebek, jaką można zamówić, jest 50 sztuk. 


w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka