WWW: https://www.kuczma.pl/
Dodano: 2021-02-01
Telefon: 61 81 86 336
Miejscowość: Swarzędz (k. Poznań)
Adres: Fabryczna 12
Kod pocztowy: 62-020

Źródła:
https://www.kuczma.pl/litery-i-znaki-przestrzenne/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Litery świecące | Kuczma.pl - Projekt & Reklama


Każda branża bez względu na rodzaj świadczonych usług czy produkowanych materiałów potrzebuje reklamy. Efektywną i przyjemną wizualnie oferuje firma ze strony kuczma.pl, produkująca reklamy świetlne, które przyciągają wzrok i pozwalają wyróżnić dany obiekt spośród innych. Litery świecące produkowane w tej firmie są eleganckie, dopracowane do perfekcji i stanowią wyjątkową identyfikację wizualną. Doskonale wiedzą o tym właściciele biznesów, dlatego chętnie je zamawiają, wiedząc, że są one niezwykle skuteczne, a przy tym zdobią elewację budynku.

Firma produkująca te reklamy dysponuje nowoczesnym sprzętem i świetnymi projektantami, którzy pomogą wybrać odpowiedni kształt i kolor liter, biorąc pod uwagę sugestie i oczekiwania klienta. Nowoczesne maszyny i wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala na wykonanie zlecenia szybko i precyzyjnie. Ceny za usługi są tu konkurencyjne bez względu na wielkość czy stopień skomplikowania napisu, od których zależą. O wysokiej jakości usług przekonało się już wielu zadowolonych klientów. Na stronie producenta dostępne są fotografie z niektórych dotychczasowych realizacji, które świadczą o kunszcie i kreatywności kadry firmy.

Reklamy świetlne wykonuje się tutaj ze specjalnego rodzaju plexi wyróżniającej się trwałością i odpornością na różne warunki atmosferyczne spośród wszystkich stosowanych w tym przedsiębiorstwie materiałów. Litery z niej wykonane mogą być wykorzystane wewnątrz i na zewnątrz budynków. Tworzywo to jest podatne na obróbkę i można z niego wykonać każdy kształt litery czy innego znaku. Podświetlone, dają niesamowity efekt i stanowią nie tylko formę promocji, ale także dekoracji. W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć plexi:

  • kolorową,
  • bezbarwną,
  • błyszczącą,
  • metaliczną,
  • z efektem lustrzanym.

Firma zatrudnia profesjonalistów, którzy zawsze służą radą i pomocą w wyborze odpowiedniego materiału, a także formy reklamy i rodzaju liter.

Jeżeli właściciel danego biznesu poszukuje skutecznej formy promocji, która w dodatku nie będzie go kosztować zbyt wiele, przedsiębiorstwo to zaprasza do współpracy i kontaktu, gwarantując zadowolenie z efektu.


w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka