WWW: https://ready2go.com.pl/
Dodano: 2021-01-29
Telefon: 508 259 888
Miejscowość: Warszawa
Adres: Kielecka 41A
Kod pocztowy: 02--53

Źródła:
https://ready2go.com.pl/sprzedaz-spolek/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%B3%C5%82ka_z_ograniczon%C4%85_odpowiedzialno%C5%9Bci%C4%85

Autor: Olaf Michalak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Sprzedaż spółek z oo | https://ready2go.com.pl/


Coraz większa grupa przedsiębiorców planuje poszerzenie terytorium prowadzonej działalności o zupełnie nowe, zagraniczne rynki. W takich przypadkach najkorzystniej byłoby zmienić formę posiadanej firmy - z jednoosobowej działalności na spółkę. Niektórzy przedsiębiorcy obawiają się jednak wszystkich wymaganych procedur oraz zbyt długiego oczekiwania na rejestrację wybranego podmiotu w KRS. W celu maksymalnego przyspieszenia wszystkich formalności, można skorzystać z oferty kancelarii, która od lat zajmuje się sprzedażą spółek z o.o.. Większość informacji znajduje się na stronie internetowej dostępnej pod adresem ready2go.com.pl - najlepiej skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem kancelarii, aby omówić wszelkie szczegóły związane z przejęciem spółki i umówić się na termin u notariusza.

Szeroki wybór rodzajów spółek 

Kancelaria udostępnia klientom zarówno nowe, zarejestrowane i niewykorzystane do tej pory spółki, jak również podmioty z kilkuletnim stażem i pozytywną historią. To kluczowe, aby kupowane spółki nie posiadały żadnych zobowiązań czy negatywnej przeszłości - kancelaria wystawia odpowiednie notarialne oświadczenie w tej kwestii. Przedsiębiorcy mają do wyboru następujące rodzaje spółek:

  • z o.o. bez VAT (najtańsza opcja),
  • z o.o. z VAT i VAT-EU,
  • komandytowa,
  • ze stażem 2-3 lata,
  • akcyjna,
  • z licencją na przewóz osób fizycznych,
  • z licencją na spedycję,
  • z licencją na transport międzynarodowy.

Większość kwestii można ustalić telefonicznie lub poprzez e-mail z przedstawicielami kancelarii. Klient zjawia się w biurze notarialnym dopiero w określonym terminie w celu podpisania odpowiednich dokumentów i prawnego przejęcia wybranego rodzaju spółki. Już kolejnego dnia, przedsiębiorca może formalnie działać pod nazwą nowej spółki na rynku krajowym i zagranicznym. To niezwykle szybka i wygodna forma otwarcia działalności, która pozwala na międzynarodowy rozwój oraz uzyskanie wielu korzyści podatkowych. Najważniejsze, aby dokonać zakupu spółki wyłącznie w sprawdzonej kancelarii, która jest wiarygodna i sprzedaje podmioty bez negatywnych historii.w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa