WWW: http://acerys.pl/
Dodano: 2021-02-02
Telefon: +48 22 878 11 96
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Krakowska 264
Kod pocztowy: 02-210

Źródła:
http://acerys.pl/meble-medyczne-acerys/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Meble stomatologiczne


Profesjonalne wyposażenie zakładu stomatologicznego wymaga zakupu wysokiej jakości mebli. Sprawdzony producent tego rodzaju wyposażenia został opisany na stronie internetowej acerys.pl. Meble stomatologiczne to główna specjalność firmy.

W ofercie znajduje się wiele innowacyjnych rozwiązań. Należą do nich na przykład meble wyposażone w technologię umożliwiającą umieszczenie szafki tuż nad podłogą, co pozwala zachować wysoki poziom higieny w danym pomieszczeniu. Produkty oferowane przez to przedsiębiorstwo spełniają wymogi rozmaitych norm unijnych. Jednocześnie meble są funkcjonalne i bardzo wygodne w użyciu. W zestawach znajdują się między innymi asystory medyczne, pozwalające na sprawne uporządkowanie wszystkich niezbędnych narzędzi. Jednocześnie meble są odporne na działanie środków chemicznych oraz na uszkodzenia mechaniczne, na które jest narażone wyposażenie w gabinecie lekarskim. Żeby jeszcze lepiej zadbać o sterylność pomieszczenia, klient może zdecydować się na montaż specjalnych czujników, które umożliwiają bezdotykowe korzystanie z podajników na kubki, chusteczek i innych jednorazowych materiałów. Ilość pyłków i osadu jest ograniczona dzięki obecności specjalnych uszczelek pomiędzy korpusem i frontem mebli.

Priorytetem przy produkcji tych mebli jest zapewnienie ich użytkownikom wysokiego poziomu komfortu. Dlatego wyposażenie jest wykonywane z materiałów odznaczających się wytrzymałością, a także łatwością w czyszczeniu. Do wyboru są modele pozwalające utrzymać porządek w danym gabinecie, takie jak na przykład szafki do przechowywania kartotek pacjentów. Wiele z nich jest wyposażonych w system cichego zamykania. Warto już teraz zapoznać się z całą ofertą producenta opisanego na wskazanej wcześniej stronie. W razie wątpliwości można zawsze skorzystać z profesjonalnego doradztwa pracowników tej firmy. Zapewnia ona również możliwość dostosowania produktów do indywidualnych oczekiwań zamawiających. Atutem tej oferty jest także bardzo atrakcyjna cena i szybkie tempo realizacji zamówień.w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa