WWW: https://www.sowinska-podlasek.pl
Dodano: 2021-02-23
Telefon: 574 197 414
Miejscowość: Rzeszów
Adres: Litewska 12
Kod pocztowy: 35-302

Źródła:
https://www.sowinska-podlasek.pl/lifting-twarzy/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Lifting twarzy Rzeszów | https://www.sowinska-podlasek.pl


W gabinecie medycyny estetycznej Sowińska Podlasek Sp. z o.o. można skutecznie pozbyć się licznych defektów urody, które są źródłem wielu kompleksów oraz obniżonej samooceny. Wiele osób stara się walczyć z postępującym procesem starzenia, który powoduje pojawienie się zmarszczek, a także innych niedoskonałości. Często domowa pielęgnacja okazuje się niewystarczająca, dlatego warto  skorzystać  z profesjonalnej pomocy. 

Doświadczeni lekarze z pewnością dobiorą odpowiednią metodę, która każe się skuteczna. W Rzeszowie można wykonać lifting twarzy bez użycia skalpela za pomocą sprawdzonych technik, z których korzysta medycyna estetyczna. Zaletą oferowanych tu rozwiązań jest fakt, iż nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji, działają szybko i skutecznie, są przeprowadzane w sposób profesjonalny. Pacjenci mogą zdecydować się na zabieg z wykorzystaniem nici PDO. Wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy, a także pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Działa odmładzająco, wygładzająco i ujędrniająco. W gabinecie wykonywany jest także wampirzy lifting. Wykorzystuje się do niego osocze bogatopłytkowe. Metoda ta skutecznie radzi sobie ze zmarszczkami, które pojawiają się na twarzy, dekolcie oraz dłoniach. Działa regeneracyjnie i poprawia napięcie skóry. Osocze nie powoduje reakcji alergicznych, stymuluje namnażanie nowych komórek, pobudza fitoblastry do tworzenia kolagenu. To bezpieczna alternatywa dla botoksu, która świetnie sprawdzi się w przypadku wielu problemów skórnych. 

Bogata oferta zabiegów, a także duże doświadczenie pracujących tu lekarzy sprawia, że można wybrać najlepszą metodę, która przyniesie pożądane efekty. Szczegółowe konsultacje, a także analiza skóry umożliwiają dobranie odpowiedniej techniki. Warto odwiedzić gabinet w przypadku, kiedy pojawiają się bruzdy mimiczne, blizny, zmarszczki, opadające kąciki ust, a także inne niedoskonałości. Odbywa się tu także leczenie nadpotliwości przy użyciu toksyny botulinowej. Pacjenci mogą skorzystać również z peelingów medycznych oraz mezoterapii igłowej.w pobliżu

GasBay Samochodowe Instalacje Gazowe

Przemyśl

ASB-Kolbuszowa

Kolbuszowa

FIRMA HANDLOWA BOZ S.A

Rzeszów