WWW: https://atom-sprzatanie.pl/
Dodano: 2021-02-19
Telefon: 508 042 042
Miejscowość: Poznań
Adres: Unii Lubelskiej 1
Kod pocztowy: 61-249

Źródła:
https://atom-sprzatanie.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!ATOM-SERWIS | Firma sprzątająca


Korzystanie z usług firm specjalizujących się w sprzątaniu polecane jest osobom, które nie mają chęci na samodzielne porządkowanie wszystkich pomieszczeń. Rozwiązanie to daje też możliwość zaoszczędzenia sporych ilości wolnego czasu. Przedsiębiorstwem godnym uwagi jest Atom Serwis. Istnieje ono na rynku od dłuższego czasu i zapewnia usługi wykonywane na najwyższym poziomie przez wykwalifikowanych pracowników. W zakres ich usług wchodzi nie tylko sprzątanie domów czy mieszkań, ale też wielu innych obiektów, takich jak:

  • hale magazynowe,
  • sklepy wielkopowierzchniowe,
  • fabryki,
  • warsztaty samochodowe.

Z firmą kontaktują się także właściciele biurowców chcący zadbać o ich czystość. Wielogodzinne przebywanie w zakurzonych i zabrudzonych wnętrzach negatywnie wpływa na zadowolenie zatrudnionych pracowników oraz ich wydajność. Osoby reprezentujące to przedsiębiorstwo działają dyskretnie i mogą zjawiać się w dowolnej godzinie w wybranym przez klienta miejscu. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne i opłacalne finansowo. Właściciele firm nie martwią się bowiem o zwolnienia chorobowe czy konieczność wdrażania nowych pracowników w ich obowiązki.

Firma ta zapewnia porządki na najwyższym poziomie. Jej pomoc nie ogranicza się wyłącznie do przecierania blatów czy odkurzania wykładzin, ponieważ usługi te są znacznie szersze. Zainteresowaniem cieszy się szczególnie mycie okien oraz usuwanie kamienia znajdujące się w kuchniach lub łazienkach. Jest to możliwe dzięki specjalistycznym środkom czyszczącym, które są bezpieczne dla różnych powierzchni, w tym także dla tapicerki.

Personel jest bardzo dobrze przeszkolony i działa zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Firma sprzątająca zatrudnia jedynie doświadczone osoby, które sumiennie wypełniają powierzone obowiązki. Zjawiają się u klienta z własnym sprzętem, na który składają się między innymi odkurzacze oraz myjki wysokociśnieniowe mogące pozbyć się uporczywych plam w krótkim czasie. Specjaliści czyszczą także kostki brukowe oraz impregnują je odpowiednimi preparatami chroniącymi przed powstawaniem zniszczeń w przyszłości.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka